Προηγούμενη Ερώτηση | Επόμενη Ερώτηση > 
ΩΧΡΑΙΜΑΤΩΜΑ Ή ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ

ΓΙΑΤΡΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ (8Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ). ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΩΟΘΗΚΗ 3,5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΘΑ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ. ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ Η ΚΥΣΤΗ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ'Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗΣ 'Η ΩΧΡΑΙΜΑΤΩΜΑ. Ο ΚΥΚΛΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΣ Κ Η ΚΥΣΤΗ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΙΣΩ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΧΩ Κ ΛΙΓΕΣ ΚΑΦΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ 2-3ΜΕΡΕΣ. ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ. ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΥΣΤΗΣ ΤΙΣ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ 4Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ Κ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΩΟΘΗΚΕΣ.ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟ, ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΞΙΑ ΩΟΘΗΚΗ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗΣ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ ΚΥΗΣΗ? ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ..
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ,ΤΟΩΧΡΑΙΜΑΤΩΜΑ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΩ Η ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΟΧΙ!!ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Επιστροφή στην κορυφή